ما شما را درک می کنیم
ArabicEnglishPersian

بلاگ – سایدبار چپ

دستگاه تمام اتوماتیک تولید ماسک سه لایه پرستاری با ظرفیت تولید نیم میلیون ماسک در روز در دزفول  رونمایی شد

توسط 21 شهریور 1399

دستگاه تمام اتوماتیک تولید ماسک سه لایه پرستاری با ظرفیت تولید نیم میلیون ماسک در روز در دزفول  رونمایی شد

دستگاه تمام اتوماتیک تولید ماسک ساخته شرکت دانش بنیان پویامکانیک روز سه شنبه با حضور مسوولان محلی در دزفول رونمایی شد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در آیین رونمایی از این دستگاه در کوی مدرس دزفول گفت: شرکت‌ دانش بنیان پویامکانیک دزفول توانسته این دستگاه تمام اتوماتیک تولید ماسک را بومی سازی کند در حالی که طبق برآوردهای انجام شده برای خریداری این دستگاه باید هفت میلیارد ریال هزینه می‌شد.

علی فرهمندپور افزود: جوانان دزفول با استعداد و توانایی خود توانستند این دستگاه را تولید کنند که داشتن چنین جوانانی موجب افتخار است و از آنها به صورت تمام قد حمایت می‌شود.

وی ادامه داد: افزون بر ۱۰۰ نفر در این شرکت دانش بنیان مشغول به کار هستند که پیش از این تولید ماسک به صورت دستی را انجام می‌دادند و اکنون نیز خودشان این دستگاه را به عنوان برندی متعلق به دزفول طراحی کنند.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول تولید چنین دستگاهی با قابلیت‌های بالا در این شهرستان را در سطح ملی بی نظیر دانست و گفت: از فعالیت این شرکت ها حمایت می‌شود.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان پویامکانیک دزفول نیز گفت: این شرکت از سال ۹۳ در زمینه مهندسی پزشکی فعالیت خود را در دزفول آغاز کرده و در خدمت تولید محصولات هایتک بوده و تاکنون برانکارد هوشمند و چندین وسیله پزشکی دیگر را تولید کرده است.

حسین صاحبی بزاز افزود: با شیوع کرونا از فروردین ماه به این حوزه ورود کردیم و با توجه به اینکه ماسک بیشترین عامل پیشگیری در برابر کرونا است در مدت ۲۰ روز یک خط تولید ماسک با ظرفیت تولید ۱۰هزار ماسک در یک شبانه روز با ۲ شیفت کاری و ۱۳۰ نفر پرسنل آغاز کردیم.

وی ادامه داد: با افزایش تقاضا و گذشت ۶ ماه، تصمیم گرفتیم به علت هزینه بالای خرید دستگاه، خودمان این  دستگاه  را با دانش بومی اختراع کنیم.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان پویامکانیک با بیان اینکه این دستگاه در ۲ خط، ۵۰۰ هزار ماسک تولید می‌کند، اظهارداشت: امید است با افزایش پرسنل بتوانیم ماسک‌های پرسی نیز تولید کنیم ضمن اینکه ماسک‌های کودک پرسی که در ایران تولید نمی‌شوند نیز توانستیم تولید کنیم.

وی با بیان اینکه این دستگاه در مدت ۴۵ روز ساخته شده است، افزود: این دستگاه در صورت تقاضا قابلیت ارتقای خط تولید را نیز دارد.

صاحبی بزاز گفت: این دستگاه دارای سیستم نمایش دهنده هشدار، تنظیم و کنترل به صورت هوشمند و الکترونیک دارد که همزمان با هفته تعاون رونمایی شد.

وی افزود: مجوز تولید ماسک به روش پرسی با پروانه بهره برداری رسمی در قالب شرکت و مجوز غذا و دارو برای این کار و تمام استاندارها و مجوزهای لازم را دریافت کرده ایم و خرسندیم که نیاز شهرستان دزفول و سایر شهرستان ها را برآورده می کنیم.

صاحبی بزاز بیان کرد: محصولات این شرکت در سه ماهه اول در استان های سیستان و بلوچستان، ارومیه، تهران، گیلان، خوزستان، کرج، کرمانشاه و شرکت های نفتی توزیع شد.

 شرکت تعاونی پویامکانیک صاحبی دزفول در کنار شرکت‌های تعاونی برتر کشور ایستاد

توسط 20 شهریور 1399

شرکت تعاونی پویامکانیک صاحبی دزفول در کنار شرکت‌های تعاونی برتر کشور ایستاد

شرکت تعاونی پویا مکانیک شهرستان دزفول که در روزهای اخیر موفق به راه‌اندازی دستگاه اتوماتیک تولید ماسک با برند دزفول شد به عنوان شرکت تعاونی برتر استان خوزستان معرفی گردید و در کنار سایر شرکت‌های تعاونی برتر کشور قرار گرفت.

شرکت تعاونی پویا مکانیک سالانه برای ۱۴۰ نفر اشتغالزایی می‌کند که در پنج سال متوالی و در مبحث کرونا به‌عنوان بهترین شرکت تعاونی استان معرفی شد و علاوه بر میزان اشتغالزایی، میزان سودآوری برای شهرستان از ملاک‌های انتخاب آن به‌عنوان شرکت برتر استان خوزستان است.

بدین ترتیب امسال نیز از میان ۱۴ شرکت تعاونی برتر استان خوزستان دو شرکت به مرحله کشوری راه یافتند که این دو، شرکت پویا مکانیک صاحبی و شرکت تعاونی دهیاری بخش چغامیش دزفول بودند.

مجتبی ظفری رئیس اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی دزفول  در این باره گفت : در پانزدهمین دوره معرفی شرکتهای تعاونی برتر استان خوزستان در سال جاری  ، ۱۴ شرکت تعاونی به عنوان برتر استانی انتخاب شده و به مرحله کشوری راه یافتند که ۲ شرکت تعاونی از شهرستان دزفول انتخاب نیز به عنوان شرکتهای تعاونی برتر خوزستان برگزیده شدند .

وب در ادامه تصریح کرد : در حوزه تعاونی های روستایی، شرکت تعاونی دهیاریهای بخش چغامیش دزفول و در حوزه دانش بنیان، شرکت تعاونی دانش بنیان پویا مکانیک صاحبی با مدیریت مهندس حسین صاحبی بزاز حائز کسب عنوان تعاونی برتر استان خوزستان گردیدند.

به مناسبت هفته تعاون اهدای ماسک رایگان به نمازگزاران نماز جمعه شهرستان دزفول با همکاری اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دزفول

توسط 14 شهریور 1399

به مناسبت هفته تعاون اهدای ماسک رایگان به نمازگزاران نماز جمعه شهرستان دزفول با همکاری اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دزفول

 

اهدای ماسک رایگان به نمازگزاران نماز جمعه در مصلای نماز جمعه (امام علی (ع)) شهرستان دزفول با همکاری اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان صورت گرفت.

نشست تخصصی تولید کنندگان فعال ماسک پزشکی استان خوزستان در استانداری استان خوزستان

توسط 9 شهریور 1399

نشست تخصصی تولید کنندگان فعال ماسک پزشکی استان خوزستان در استانداری استان خوزستان

با حضور مدیر کل مدیریت بحران استان جناب مهندس بن عباس ، معاونت امور اقتصادی و سرمایگذاری استانداری جناب مهندس شهنی ، معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر استان خوزستان جناب سرهنگ حاجتی، ریاست ادره صمت استان جناب دکتر نظری و ریاست سازمان غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی دکتر صفری برگزار گردید

در این دیدار مهندس بن عباس ریاست سازمان مدیریت بحران استان خوزستان ضمن تشکر و قدردانی از تولیدکنندگان ماسک که در شرایط بحرانی استان در ایام شیوع کرونا در استان سخت کوشانه فعالیت نموده اند افزودند :

امید است که با همکاری و هماهنگی بیش از گذشته بیندولت و شما تولید کنندگان محترم بتوان ازپتانسیل ها و سرمایه گذاری های ایجاد شده در سطح استان بهینه استفاده نمود .

ایشاندر این نشست تخصصی افزودند : می بایست کمیته ای جهت شناسایی و سرعت بخشیدن به فعالیت و ایده های شرکت ها و جواناننوآوریهمچون شرکت تعاونی پویا مکانیک صاحبی در شهرستان دزفول تشکیل داد تاعلاوه بر تولید ماسک و سرمایگذاری مالی در این زمینه در حوزه نوآوری درطراحی و تولید تجهیزات و تامین مواد و ملزومات وابسته تولید ماسک و اقلام حفاظتی و بهداشتیدر بحران کنونی جهت خودکفایی استان و کشور گام برداشت و بتوان شرایط آرامی را همراه با سلامتی مردم عزیز برای سپری نمودن از این بحران گام برداشت .

شرکت تعاونی پویا مکانیک صاحبی بعنوان یکی از فعالین و تاثیر گذارترین تولید کننده ماسک از ابتدای کرونا تا کنون در استان خوزستان و همچنیناولین و تنهاترین طراح و تولید کننده دستگاههای خط تولید ماسک در این جلسه حضور داشتند.

بازدید مسئولین اداره صنعت معدن و تجارت ، معاونت غذاو دارو و محیط زیست جهت اخذ پروانه بهره برداری

توسط 9 مرداد 1399

بازدید مسئولین اداره صنعت معدن و تجارت ، معاونت غذاو دارو و محیط زیست جهت اخذ پروانه بهره برداری

در این بازدید مسئولین اداره صمت ، غذا و دارو ، محیط زیست استان و شهرستان از خط تولید تمام اتوماتیک تولید ماسک شرکت تعاونی پویا مکانیک صاحبی بازدید و تاییده های لازم را جهت اخذ پروانه بهره برداری و آغاز به کار این خط صادر نمودند.

لازم بذکر است که دستگاه تمام اتوماتیک تولید ماسک توسط کارشناسان این شرکت طراحی ، تولید و آماده راه اندازی می باشد.

بازدید دکتر غمگین مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از شرکت تعاونی دانش بنیان پویا مکانیک صاحبی

توسط 15 اردیبهشت 1399
گفتنی است “شرکت پویا مکانیک صاحبی” که جزو تعاونی های برتر استان خوزستان در سال ۹۸ بوده است از سال ۱۳۹۴ در حوزه تولید لوازم پیشرفته پزشکی فعالیت خود را آغاز که با توجه شیوع کرونا ویروس و در جهت تولید اقلام مورد نیاز بهداشتی از جمله ماسک مورد نیاز، در دوشیفت کاری ۱۷۰ نفر اشتغال زایی ایجاد کرده است‌ و متناسب با نیاز دانشگاه علوم پزشکی استان به تولید ماسک اقدام نموده به طوری که روزانه بیش از بیست هزار عدد ماسک های ۴لایه کربن اکتیو، ۳ لایه کربن اکتیو، سه لایه نقابی و سه لایه پرستاری تولید کرده و تولیدات خود را در اختیار کادر پزشکی قرار داده است.

۲

۱۴

۱۳

۱۰

۹

۸

۷

۶

ÛµöC

۴

۳

    سبد خرید