ما شما را درک می کنیم
ArabicEnglishPersian

درباره ما

شفاف باشید، متفاوت باشید

گروه صاحبی

گروه sahebi با ساختار شرکت تعاونی دانش بنیان پویا مکانیک صاحبی با تکیه بر فکر، تلاش، علم و با هدف رضایتمندی مشتریان فعالیت خود را در عرصه صنعت از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده و تأمین نیازهای تجاری و ارائه خدمات مهندسی به صنایع نظامی، نفت و گاز، کشاورزی، آب و برق، پزشکی و… از جمله مواردی است که در دفتر زرین سابقه این شرکت، خوش می درخشد.

 

این شرکت از سال ۱۳۹۴ بصورت تخصصی در حوزه پزشکی با محصول دانش بنیان “برانکار جابجایی بیمار (LIFTCHER)” بصورت موفق وارد شده است که در ادامه این مسیر با برند SAHEBI توانسته است در سه حوزه پزشکی قانونی، هتلینگ و بیمارستانی و توانبخشی و عمومی محصولات و خدمات گسترده ای را ارائه نماید.

 

دستیابی به دانش و فناوری های نوین، ارتقای توانایی فنی و مهندسی و بالا بردن کیفی و کمی تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی این شرکت را در حرکت به سوی تعالی توانمند می سازد. با مدیریت خلاقانه این منابع، محصولات و خدمات خود را سریع تر، بهتر، ارزان تر و آسان تر به مشتریان ارائه می نماید و برای همه ذینفعان نتایج درخشان و ارزش های پایدار خلق می نماييد.

 

چشم انداز ما، پایدار ماندن به عنوان برترین تیم مهندسی در امر پژوهش، تحقیق، تدوین دانش فنی ، طراحی تولید و خدمات در حوزه مهندسی پزشکی فراتر از مرزها می باشد.

 

کلیه محصولات این شرکت دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

    سبد خرید