ما شما را درک می کنیم
ArabicEnglishPersian

Blog

 شرکت تعاونی پویامکانیک صاحبی دزفول در کنار شرکت‌های تعاونی برتر کشور ایستاد

توسط در رویداد ها 20 شهریور 1399

شرکت تعاونی پویامکانیک صاحبی دزفول در کنار شرکت‌های تعاونی برتر کشور ایستاد

شرکت تعاونی پویا مکانیک شهرستان دزفول که در روزهای اخیر موفق به راه‌اندازی دستگاه اتوماتیک تولید ماسک با برند دزفول شد به عنوان شرکت تعاونی برتر استان خوزستان معرفی گردید و در کنار سایر شرکت‌های تعاونی برتر کشور قرار گرفت.

شرکت تعاونی پویا مکانیک سالانه برای ۱۴۰ نفر اشتغالزایی می‌کند که در پنج سال متوالی و در مبحث کرونا به‌عنوان بهترین شرکت تعاونی استان معرفی شد و علاوه بر میزان اشتغالزایی، میزان سودآوری برای شهرستان از ملاک‌های انتخاب آن به‌عنوان شرکت برتر استان خوزستان است.

بدین ترتیب امسال نیز از میان ۱۴ شرکت تعاونی برتر استان خوزستان دو شرکت به مرحله کشوری راه یافتند که این دو، شرکت پویا مکانیک صاحبی و شرکت تعاونی دهیاری بخش چغامیش دزفول بودند.

مجتبی ظفری رئیس اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی دزفول  در این باره گفت : در پانزدهمین دوره معرفی شرکتهای تعاونی برتر استان خوزستان در سال جاری  ، ۱۴ شرکت تعاونی به عنوان برتر استانی انتخاب شده و به مرحله کشوری راه یافتند که ۲ شرکت تعاونی از شهرستان دزفول انتخاب نیز به عنوان شرکتهای تعاونی برتر خوزستان برگزیده شدند .

وب در ادامه تصریح کرد : در حوزه تعاونی های روستایی، شرکت تعاونی دهیاریهای بخش چغامیش دزفول و در حوزه دانش بنیان، شرکت تعاونی دانش بنیان پویا مکانیک صاحبی با مدیریت مهندس حسین صاحبی بزاز حائز کسب عنوان تعاونی برتر استان خوزستان گردیدند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید